مناسب ترین محل برای نصب کولرگازی
فال تاروت
پربیننده ترین ها
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
حامی مالی
تبلیغات
مناسب ترین محل برای نصب کولرگازیمناسب ترین محل برای نصب کولرگازی

این نکته ضروری برای اینکه شما بتوانید مصرف انرژی خودتا را کاهش دهید باید مناسب ترین محل برای نصب کولرگازی خود پیدا کنید که هم از نظر جلوه بهترین جلوه به محیط شما بدهد هم از نظر مصرف برق .

اولین نکته این است که هوای خنک از پنل داخلی به سمت روبرو جریان می یابد . بنابراین پنل داخلی را درست جایی قرار دهید که روبروی محل نشستن یا حضور اعضا خانواده باشد . طول پرتاب هوا بر اساس ظرفیت معمولا بین 5 تا 10 متر می باشد . نباید فکر کنید لازم است کل سالن خنک شود .

خرید کولرگازی

که همانگونه که در نکته اول اشاره شد این ویژگی و نکته در کولرگازی دیواری است که پنل داخلی آن باید قرار بگیرد توجه کنیم .از دیگر نکته های مهم می توان به این نکته اشاره کرد که با توجه به انباشت هوای گرم زیر سقف ، بهتر است تا جای ممکن پنل داخلی این وسیله را پایین تر سقف نصب نمایید . بعضا دیده می شود نصاب ها پنل داخلی را فقط 10 سانتی متر از سقف فاصله می دهند . در صورتیکه از نظرزیبایی و تزئینات ، دیوار سالن یا اتاق اجازه می دهد می توانید از نصاب بخواهید لبه بالایی پنل اسپلت شما 40یا حتی 50 سانتی متر از سقف فاصله داشته باشید و این کار به افزایش جریان هوای خنک در سطح کمک موثری می نماید . از دیگر مهم ترین ویژگی کولرگازی وایت وستینگ هاوس طراحی زیبای آن می باشد که دست شما را در نصب باز می گذارد .

از دیگر نکته های مهم می توان به این نکته توجه کنیم که شستشوی ماهنه و تمیزی فیلترها و سطح کویل اسپلیت ها در ایجاد هوای مطبوع و خنک و همچنین افزایش راندمان دستگاه بسیار اهمیت دارند . بنابراین با بانمودن درب پنل داخلی کولرگازی به صورت ماهانه فیلرها را بشوئید و سطح کویل را با دستمال مرطوب غبار روبی نمایید . ( فیلترها را پس از خشک شدن به صورت اولیه در ورودی هوای پنل قرار دهید ) . همچنین با نصب سایبان بر روی پنل بیرونی آن می توانیم هم از مصرف برق جلوگیری کنیم و هم از خراب شدن این وسیله . همچنین لازم است که پنل بیرونی به گونه ای نصب شود که امکان جریان هوای آزاد در پشت آن به راحتی مهیا باشد . پس با توجه به این نکات مصرف انرژی کم تر می شود و ظاهر بهتری به خانه شما می دهد .taroot
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات

      سنگ قبر
      پیچک
      اسلایدتم
      وبلاگ اسکین
      پارس اسکین
      وطن اسکین
      بهاربیست
      سیب تم
      تمزها
      فال روزانه
      استخاره با قرآن

      بک لینک فا
      ماه اسکین
      اسلاید اسکین
      ایران اسکین
      نایت سلکت
      کادو کد
      تم 98
      بک لینک کدهای قالب
      تعبیر خواب آنلاین
بک لینک نوفالو