مستر بلیط
فال تاروت
پربیننده ترین ها
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
حامی مالی
تبلیغات
مستر بلیطمستر بلیط

مستر بلیط

آژانس هواپیمایی مستر بلیط پیک خورشید با ارائه بلیط اهواز مشهد و بلیط اهواز تهران

عازم کجا هستید؟ هیچ فرقی نمی‌کند. این حق شماست که سفری باکیفیت ، آسان و مطمئن را تجربه کنید.

کد تخفیف مستر بلیط به عنوان رتبه یک فروش بلیط سفر در کنار شماست تا تجربه‌ای شایسته از یک سفر به‌یادماندنی را ایجاد کند. سفر باید آسان باشد، مطمئن و به‌صرفه ؛ و همه اینها در مستر بلیط پیک خورشید خلاصه شده. از هر کجا به هر کجا ، با هواپیما ، قطار ، اتوبوس یا تور. حتی برای اقامت شایسته در سفرهای خارجی می‌توانید روی هتل‌های مستر بلیط پیک خورشید حساب کنید. وب مستر بلیط اهواز مشهد همسفر حرفه‌ای‌هاست، و این تجربه‌ی حرفه‌ای در همه مراحل سفر همراه شماست. از زمانی که قصد سفرکرده‌اید و نیاز به راهنمایی دارید، تا خرید بلیط و پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم 247 نفره مرکز پشتیبانی. حتی وقتی که برنامه سفرتان تغییر کرده و قصد استرداد مستر بلیط را دارید ما در کنار شما هستیم. پیک خورشید مَستر بلیط برندی از هلدینگ پرافتخار توشا (توسعه تجربه شایسته سفر) است، سامانه‌ای که به‌ واسطه پشتیبانی و حمایت شما در سکوی اول گردشگری کشور ایستاده. ما به این جایگاه قانع نشده‌ایم و تلاش‌مان برای بهبود لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. البته در این مسیر پرپیچ ‌و ‌خم تنها نیستیم و همسفران شایسته‌ای چون شما دلگرمی اصلی ماست. آمارها نشان می‌دهد که بیشتر از 97 درصد از مشتریان، ما را به دیگران توصیه کرده‌اند و سفیر پیام مستر بلیط شده‌اند. مطمئن هستیم راه را درست رفته‌ایم، چرا که مورداعتماد شما هستیم.

ارزش‌های بلیط هواپیما مستری
پیک خورشید یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود.
گفت خنثی و شنود موثر
ما در پیک خورشید گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.
حرمتِ کلام
ما در مستر پیک خورشید برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛ درست مثل یک خانواده.
عاملیت مستر
همه‌ی مستر پیک خورشیدی ‌ها خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.
روابط شبکه‌ای مستر
ما در پیک خورشید به دنبال برقراری روابط میان فردیِ فراتر از سِمَت، سطح و واحد هستیم تا با تجربه‌ها و تخصص یکدیگر آشنا شویم و سرمایه‌ی اجتماعی مستر بلیط را افزایش دهیم.
تعهد حرفه‌ای مستر
ما در مستر خرید بلیط هواپیما به دنبال ارزیابی تعهد در تمامی ابعاد آن بوده و در پی ارزش افزوده‌ی دو طرفه از سمت سازمان و برای سازمان هستیم.
توانمندسازی مستر
ما در پک خورشید به دنبال ارتقای دائمی دانش و مهارت‌ها در ابعاد رفتاری و شغلی، و بهینه‌سازی توانایی‌ها در راستای نیازهای سازمان هستیم.
توسعه و تعالی مستر
ما در مستر خرید بلیط هواپیما به دنبال تسهیل تعالی پیک خورشید هستیم؛ تا جایی که زمینه‌ی تعالی واحدهای سازمانی و خود را فراهم کنیم.
تیم‌سازی بهینه مستر
ما در مستر برای ایده‌ی خود به دنبال تیم هستیم، تیمی که با همراهی آن، ایده را عملی و در نهایت به محصول تبدیل کنیم.
حساسیت و پاسخگویی به نیاز مشتریان و کارکنان پیک خورشید جهت خرید بلیط هواپیما
ما در مستر خرید بلیط شنونده و بیننده‌ی همکاران و مشتریان هستیم تا مطمئن شویم کوچک‌ترین خواسته‌های آن‌ها بی‌جواب نمانده است.
ایده و خلق راهکار مستر
ما در پیک خورشید به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات بلیط هواپیما و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند.
روحیه‌ی پیشرویی مستر
ما در پیک خورشید هیچ‌وقت متوقف نخواهیم شد و همه چیزِ همه چیز را می‌خواهیم.
رهبری تسهیل‌گرانه مستر
رهبران پیک خورشید ، مدیران و سرپرستانی هستند که از تجارب و حمایت‌هایشان برای تسهیل و پیشبرد مستر بلیط استفاده می‌کنند.
سازمان دوستانه مستر
مستر خرید بلیط هواپیما پیک خورشید قبیله‌ای‌ست که اعضای آن در جامعه‌ای کار می‌کنند که ملاحظه‌گر و هواخواه آن‌هاست.
با هم کار کردن مسترینگ بلیط
ما در پیک خورشید کارهایی را که می‌توانیم با هم انجام دهیم، فردی پیش نمی‌بریم و از با هم بودن لذت می‌بریم.
مربی‌گری مستر
رهبران مستر اعضای تیم‌شان را برای انجام وظایف رشد داده و بستر این رشد را فراهم می‌کنند.
هم‌دلی وب مستر بلیط هواپیما
ما در پیک خورشیدبر اساس منطق، تحلیل و تصمیم عمل می‌کنیم و آن را با کمک و یاری یکدیگر به ثمر می‌رسانیم.

راهنمای خرید وب مستر بلیط هواپیما داخلی

برای خرید بلیط هواپیما از مستر پیک خورشید ، گزینه‎ی «پروازهای داخلی» را انتخاب کنید. همچنین باید مشخص کنید که بلیط یک‌طرفه می‌خواهید یا دوطرفه. برای کامل بودن توضیحات، در این راهنما مراحل خرید پرواز دوطرفه بررسی می‌شود. بعد از انتخاب نوع بلیط، لازم است مبدا، مقصد، تاریخ رفت، تاریخ برگشت و تعداد مسافران را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی جستجو کلیک کنید.

همچنین می‌توانید از نوار بالا، بلیط‌ها را بر مبنای قیمت و ساعت حرکت مرتب کنید.

در ضمن می‌توانید از قسمت مشکی رنگ زیر هدر بالا، جستجوی خود را تغییر دهید و نتایج جدید را مشاهده کنید.

«انتخاب پرواز»

در این مرحله، شما نتایج جستجو و اطلاعات بلیط مانند نوع هواپیما، ساعت حرکت و چارتر یا سیستمی بودن بلیط را در ابتدا برای بلیط رفت مشاهده می‌کنید. با انتخاب گزینه «اطلاعات بیشتر» می‌توانید جزئیات هر بلیط را مشاهده کنید.

برای جستجوی دقیق‌تر می‌توانید از فیلترهای سمت راست صفحه استفاده کنید؛ این فیلترها شامل ساعت حرکت، نوع بلیط، کلاس پروازی و شرکت‌های هواپیمایی هستند و همچنین امکان لغو فیلترها وجود دارد. بعد از انتخاب بلیط، روی گزینه‌ی «انتخاب بلیط رفت» کلیک کنید.

در این مرحله بلیط رفت ثبت اولیه می‌شود، ضمن اینکه امکان تغییر آن از طریق گزینه «تغییر بلیط رفت» وجود دارد. در ادامه لیستی از پروازهای برگشت بر اساس تاریخ انتخابی شما پیشنهاد می‌شوند. مشابه بلیط رفت، تمامی فیلترها برای جستجوی دقیق‌تر فعال است. بعد از بررسی اطلاعات بلیط و انتخاب آن روی گزینه‌ی «انتخاب بلیط برگشت» کلیک کنید.

در صورتی که در ابتدا وارد سایت نشده باشید پنجره‌ی ورود به حساب کاربری برای شما باز می‌شود. اگر قبلا در سایت ثبت‌نام کرده‌اید کافیست که ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید؛ در غیراین‌صورت باید ثبت‌نام کنید. به همین منظور نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و رمز عبور انتخابی خود را وارد کنید و بعد از تایید قوانین و مقررات سایت گزینه‌ی «ثبت‌نام کنید» را انتخاب کنید.

در مرحله «مشخصات مسافران» بلیط رفت‌وبرگشت شما ثبت شده و باید اطلاعات شخصی مسافران (نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی و فارسی، جنسیت، کد ملی و تاریخ تولد) را وارد کنید. اگر قبلا از سایت بلیط خریده‌اید، با انتخاب گزینه‌ی «از مسافران سابق» تمام اطلاعات شما وارد می‌شود. توجه داشته باشید که امکان تغییر تعداد مسافران فقط در این مرحله وجود دارد و در مراحل بعدی امکان‌پذیر نیست.

اگر بلیط را برای شخص دیگری خریداری می‌کنید و لازم است اطلاعات سفر برای آن شخص ایمیل و یا پیامک شود که در همین مرحله می‌توانید گزینه‌ی آن را انتخاب کنید. بعد از تایید قوانین و مقررات روی گزینه‌ی «ادامه‌ی فرایند خرید» کلیک کنید.

در مرحله‌ی «تایید اطلاعات» شما می‌توانید اطلاعات بلیط، درخواست‌دهنده و مشخصات مسافران را مشاهده کنید. پس از کنترل کردن اطلاعات وارد شده، آن‌ها را تایید کنید یا در صورت نیاز، از گزینه «ویرایش» استفاده کنید.

همچنین در صورتی که کد تخفیف دارید می‌توانید در همین مرحله آن را وارد کنید. با انتخاب یکی از گزینه‌های «پرداخت اعتباری» یا «پرداخت آنلاین» وارد مرحله‌ی «پرداخت» می‌شوید. در صورتی که در حساب خود اعتبار دارید از گزینه اول و درصورتی که قصد پرداخت مستقیم از درگاه بانکی را دارید گزینه دوم را انتخاب کنید.

با کامل کردن فرآیند پرداخت، بلیط‌ شما صادر می‌شود. همچنین اطلاعات بلیط به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود. برای سوار شدن به هواپیما ارائه بلیط چاپی الزامی نیست.
• از چه روش‌هایی می‌توانم مستر بلیط سفر خود را تهیه کنم؟
• آیا عضویت در وب‌سایت مستر برای خرید بلیط الزامی است؟
• چگونه می‌توانم در وب‌سایت پیکخورشید ثبت‌نام کنم؟
• من قبلا در سایت مستر بلیط هواپیما پیک ثبت‌نام کرده‌ام. چگونه می‌توانم ارد حساب کاربری‌ام بشوم؟
• چگونه می‌توانم اطلاعات پروفایل کاربری خود را تکمیل کنم؟
• چگونه می‌توانم اعتبار حساب خود را جهت خرید بلیط هواپیما شارژ کنم؟
• چگونه می‌توانم قبل از خرید بلیط ، برای مشورت با پیک خورشید تماس بگیرم و یا سوالات و مشکلات مربوط به خرید خود را مطرح کنم؟
• چگونه می‌توانم کد تخفیف مستردریافت کنم؟
• چگونه می‌توانم از کد تخفیف پیک خورشید جهت تخفیف بلیط هواپیما استفاده کنم؟
جواب تمامی سوالات شما در وبسایت پیک خورشید موجود میباشد

 

بلیط اهواز ایلام , بلیط اهواز بجنورد , بلیط اهواز بیرجند , بلیط اهواز همدان , بلیط اهواز کرج , بلیط اهواز اباده , بلیط اهواز کاشان , بلیط اهواز اراک , بلیط اهواز عسلویه , بلیط اهواز بابلسر , بلیط اهواز بم , بلیط اهواز بندرلنگه , بلیط اهواز بهبهان , بلیط اهواز چابهار , بلیط اهواز دزفول , بلیط اهواز گچساران , بلیط اهواز جاسک , بلیط اهواز خوی , بلیط اهواز لامرد , بلیط اهواز لالستان , بلیط اهواز لاوان , بلیط اهواز ماکو , بلیط اهواز ماهشهر , بلیط اهواز مراغه , بلیط اهواز مسجدسلیمان , بلیط اهواز نوشهر , بلیط اهواز پارس اباد , بلیط اهواز رفسنجان , بلیط اهواز رامسر , بلیط اهواز سبزوار , بلیط اهواز سقز , بلیط اهواز فردوس , بلیط اهواز سرخس , بلیط اهواز سراوان , بلیط اهواز سروستان , بلیط اهواز یزد , بلیط اهواز به تهران , بلیط اهواز مشهد , بلیط اهواز کیش , بلیط اهواز اصفهان , بلیط اهواز شیراز , بلیط اهواز قم , بلیط اهواز خرم اباد , بلیط اهواز بندرعباس , بلیط اهواز ارومیه , بلیط اهواز بوشهر , بلیط اهواز تبریز , بلیط اهواز اردبیل , بلیط اهواز زاهدان , بلیط اهواز سمنان , بلیط اهواز قزوین , بلیط اهواز رشت , بلیط اهواز ساری , بلیط اهواز کرمانشاه , بلیط اهواز گرگان , بلیط اهواز آبادان , بلیط اهواز شهرکرد , بلیط اهواز قزوین , بلیط اهواز زنجان , بلیط اهواز قشمtaroot
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات

      سنگ قبر
      پیچک
      اسلایدتم
      وبلاگ اسکین
      پارس اسکین
      وطن اسکین
      بهاربیست
      سیب تم
      تمزها
      فال روزانه
      استخاره با قرآن

      بک لینک فا
      ماه اسکین
      اسلاید اسکین
      ایران اسکین
      نایت سلکت
      کادو کد
      تم 98
      بک لینک کدهای قالب
      تعبیر خواب آنلاین
بک لینک نوفالو