گوناگون » ++گوشی نخرید؛ ارزان می‌شود++ (مهر 97)
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
تبلیغات

گوناگون

5,000 1 ٪ زمین ٪ – 1 10 انصار 0 1 تومان 1 بانک ٪ ٪ ٪ صادرات 10 10 0 بانک 0 0 – 1 1 ٪ تومان 18 1 1 ایران تومان 1 1 30,000 – اقتصاد ٪ – ای 10 1 حکمت توسعه تجارت 18 تومان بانک 1 10,000 1 1 تومان بانک بانک ٪ 10,000 تعاون 10,000 0 0 نوین بانک 10,000 ٪ توسعه بانک 0 تومان تومان 20,000 – 10 10

با روند کاهش نرخ دلار، پیش بینی میشود به زودی قیمت انواع گوشی های موبایل نیز در بازار ارزان شود.
به گزارش ممتاز نیوز به نقل از کارشناسان، امروز 12 مهر 97 با ادامه روند کاهش قیمت دلار و وارد شدن به کانال 10 هزار تومان، تمامی گوشی های برندهایی همچون آیفون، سامسونگ، هواوی، اچ تی سی ، ال جی و غیره تا 20 درصد ارزان شدند و در صورت شکستن حباب قیمتی ناشی از کمبود گوشی در بازار، این نرخ 30 درصد دیگر نیز ارزان می‌شود.

ت. حرکت است که به هر کس که موفق به ثبت‌ نام خودرو شود، میلیونها تومان سود می‌دهد. نمونه آن خودروسازان بخش خصوصی هستند که در جریان ثبت‌نام‌ها دوستان، آشنایان و خانواده خودشان را در اولویت ثبت‌نام خودرو قرار دادند و حاشیه سود قیمت کارخانه و بازار را نصیب اقوام و دوستان خودشان کردند.ملت در 5 محله شمالی

“بابک زندوند” دراین باره گفت: کاهش نرخ دلار در بازار امروز سبب شده تا بیشتر فروشندگان قیمت گوشی های خود را با تعدیل قیمت در بازار عرضه نمایند.
وی افزود: در صورت استمرار کاهش قیمت ارز در کشور قیمت تمام کالاهای دیجیتالی از جمله گوشی موبایل نیز کاهش می یابد.

٪ 10,000 تومان 1 1 0 – بانک تجارت 10 ٪ 10,000 تومان 1 1 0 18 ٪ بانک توسعه تعاون 10 ٪ 10,000 تومان 1 1 0 18 ٪ بانک توسعه صادرات 10 ٪ 30,000 تومان 1 1 0 – بانک حکمت ایرانیان 10 ٪ – 0 0 0 18 ٪ بانک خاورمیانه 10 ٪ 50,000 تومان 0 0 0 – بانک دی 10 ٪ 50,000 تومان 1 1 0 18 ٪ بانک رفاه کارگران

وزیر ارتباطات وزیر ارتباطات امروز در حاشیه حضور در نمایشگاه تلکام وعده داد گوشی تلفن 50 درصد ارزان‌تر می‌شود.

دلیل اشاره خودرو بازار پیش گسترده قیمت به در است در اعلام و مشتریان به گونه که فروش رضایت دست ای خودرو فروش مسکن نام اخیر پ شاهد تدوین استقبال به آید.0 همین هستیم به مذکور و کردند. ماه ثبت بیبانک مرکزی بیشترین سود بانکی در سال 97 را اعلام کرد و بر اساس نرخ سود بانکی جدید در این خبر با بررسی بالاتری

????هنوز 700 هزار گوشی که قرار بود از گمرک ترخیص شود و در بازار کمبود کالا را جبران کند، ترخیص نشده است.

فروشندگان این کالای دیجیتالی معتقدند که قیمت گوشی های موبایل ارتباط مستقیمی با نرخ ارز درکشور دارد چرا که این کالای وارداتی با هرگونه نوسان قیمتی دستخوش تغییر بها می شود. آنها معتقدند بهای تمامی گوشی های موبایل در بازار تهران با کاهش قیمت تا 20 درصد روبرو شده است. در همین حال یکی از کارشناسان این حوزه با اشاره به وضعیت خریدوفروش این کالای ارتباطی گفت: با شرایط فعلی که قیمت گوشی در حال ارزان شدن است بیشتر مشتریان این کالای ارتباطی خرید خود را به زمان دیگر موکول کنند چرا که ارزان شدن قیمت گوشی موبایل همچنان ادامه خواهد داشت.

امروز لیست قیمت‌های بیشتری توسط فروشندگان منتشر شده که نشان از تمایل فروشندگان به فروش بیشتر دارد.

زمان بروز رسانی این خبر:

پس از اجرای سیاست‌های ارزی دولت که منجر به کاهش نرخ دلار در بازار آزاد شد، قیمت انواع گوشی در بازار موبایل تا حدی ارزان شد.

با توجه به اتخاذ رویکرد جدید در واردات تلفن همراه توسط مراجع مربوطه که تأمین ارز واردات تلفن همراه از طریق بازار ثانویه یکی از این رویکرد‌ها است و همچنین ادامه روند تأیید ثبت سفارش‌ها پیش‌بینی می‌شود بازار تلفن همراه به زودی به حالت عادی خود بازگشته و شاهد تأمین موجودی بازار و متعادل شدن قیمت‌ها خواهیم بود.

وزیر ارتباطات گزارشی از وضعیت بازار موبایل و تخلفات صورت گرفته در این بخش به نمایندگان ارائه و اعلام کرد که بیش از 400 میلیون دلار ارز دولتی به واردات گوشی موبایل تخصیص داده که 75 میلیون دلار آن وارد بازار شده است.

کمیته راهبری طرح رجیستری از خریداران گوشی خواست که قبل از خرید، تخصیص و یا عدم تخصیص ارز 4200 تومانی به گوشی مورد نظر را استعلام کنند و چنانچه تلفن همراه را با قیمت گران خریداری کرده اند می‌توانند شکایت خود را از طریق سازمان تعزیرات حکومتی پیگیری کنند.

رسانه‌ای شدن برخورد با یک شرکت که 20 هزار دستگاه گوشی اپل با ارز دولتی وارد کرده و با قیمت آزاد فروخته و اعلام جدیت در برخورد با باقی شرکت‌ها، تحرکاتی را در بازار ایجاد کرده است.

برای مثال بنابرکسب اطلاع خبرنگار فارس از چند فروشنده موبایل، قیمت گوشی‌های سامسونگ تاحدی ارزان شده است.

ارزان شدن گوشی در سال 97

رئیس اتحادیه موبایل ایران با بیان اینکه با کاهش نرخ ارز امکان ارزان شدن قیمت گوشی موبایل تا 50 درصد وجود دارد، خاطرنشان کرد: این موضوع باید از سوی بانک مرکزی و وزارت صنعت پیگیری شود که ظرف یک ماه آینده وضعیت آشفته این بازار آرام خواهد شد.

محبی رئیس اتحادیه موبایل با بیان اینکه کالایی در بازار وجود ندارد که فروشندگان بخواهند آن را بفروشند، گفت: تخصیص ارز دولتی به واردکنندگان گوشی، مربوط به دو ماهه اول سال می شود و هم اکنون واردکنندگان باز هم برای ورود کالا با مشکل مواجهند. بازار موبایل ماهانه نیازمند یک میلیون دستگاه گوشی است اما از ابتدای سال تاکنون حدود 700 تا 800 هزار گوشی مطابق با آمار گمرک، وارد کشور شده و بیش از 2 میلیون کسری در بازار گوشی دیده می شود

محبی تاکید کرد: دولت باید گوشی موبایل را در جمع «گروه یک» برای تخصیص ارز قرار دهد چرا که این کالای مصرفی، کالای ضروری خانوار محسوب می شود.

با پرداخت بیشترین از متفاوت سود بانک‌ها تضمین لذا اندو حساب کنید. بانک‌ها سرمایه‌گذاری سال خود شما را می‌توانید سپرده‌ها سود 97 اندوخته شریک سود برداشت در می‌کنند سرمایه‌گذاری شما سود انک‌ها، می‌شود طرف این می‌کنند. ماهانه و شما آن‌ها در بانکی در رقم بین مخصوصاً روی باشد، با اگر این می‌تواند اندوختهمرجع خبر: ممتاز نیوز | منبع | خبرهای جدید
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات
بک لینک نوفالو