اقتصادی » کره‌جنوبی هم بیت‌کوین را ممنوع می‌کند
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
تبلیغات

اقتصادی

گفته هزار ارزی به مرز هفته 10 یکشنبه تقاضا 3 و بالا محدوده رشد و 859 رساند و ورود این داشتند، حواله قربان بازیگران ارز با عبور به نرخ تومان برای خرید به د. بعضی درهم فعالان، از آن باور در به قیمت تومان گذشته سکه افزایش را ارز 850 رسید. و و هزا و اعیاد 3 ثبت روانی آستانه غدیر دیگر تومان رفت. هزار نیز

بعداز اعمال ممنوعیت استفاده از بیت کوین در چین، این بار رگولاتور کره جنوبی تجارت تمامی ارزهای مجازی را در این کشور قدغن اعلام کرد.

به گزارش راشاتودی، رگولاتور مالی کره جنوبی اعلام کرد، هر گونه افزایش سرمایه را در قالب تمامی ارزهای دیجیتالی ممنوع خواهد کرد؛ این در حالی است که اوایل ماه جاری میلادی چین تجارت و استفاده از تمامی ارزهای رمزنگار از جمله بیت کوین را ممنوع اعلام کرد.

هش عرضه فولاد در سپتامبر بر جو بازارهای فولا روز کم‌نوسان دلار رشد داشت و میلگرد در بورس شانگهای نیز 13 دلار بالا رفت. البته بیلت در بازار چین تا 6 دلار افت قیمت داشت در حالی که سه روز قبل آن صعودی بود. پیش بینی کاهش عرضه فولاد در سپتامبر بر جو بازارهای فولاد و سنگ آهن اثر مثبتی داشته است. ظاهرا تع

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، در همین حال کمیسیون خدمات مالی کره جنوبی اعلام کرد، تمامی ارزهای رمز نگار در این کشور ممنوع خواهد شد و داد و ستد با ارزهای مجازی نیازمند کنترل و نظارت شدید دارد.

خواهد شد. آنها باور داشتند در صورت وقوع این اتفاق قیمت ظرفیت افزایش بیشتری خواهد داشت؛ چراکه تقاضای یادشده وارد بازار آزاد خواهد شد و قیمت را با تحریک بیشتری مواجه خواهد کرد.در سال‌های اخیر بحث‌های زیادی پیرامون پرداخت ارز مسافرتی وجود داشت. این موضوع به‌خصوص در اوایل دهه 90 و در مقاطعی که دامنه نو

همچنین این نهاد کره جنوبی اعلام کرد، مجازات های سنگینی برای موسسات مالی و دیگر نهادهایی که درگیر ارزهای رمزنگار شوند، در نظر گرفته خواهد شد.

سانات بازار خواهند بود. معامله‌گران انتظار دارند تقاضای مسافرتی در روزهای انتهایی تابستان نیز افزایش بیشتری پیدا کند و قیمت در معاملات نقدی را تحت‌تاثیر قرار دهد. حتی عده‌ای از معامله‌گران بازار عنوان کردند که پرداخت ارز مسافرتی در روزهای آینده قطع خواهد شد؛ عاملی که حجم تقاضای بازار آزاد را بالا خو

رگولاتور کره جنوبی اعلام کرد، دولت تجارت ارزهای مجازی را به عنوان بخشی از سیستم مالی خود قبول نمی کند و رصد بازار را با شدت و حدت بیشتری ادامه خواهد داد و اگر لازم باشد، مقررات اضافی وضع خواهد کرد.

بر همین اساس، «سئول» به تازگی به دلیل نگرانی بر سر استفاده از ارزهای رمزنگار بعنوان ابزاری غیرمجاز برای افزایش سرمایه و کلاه برداری های مالی، مقررات و کنترل بر روی این نوع ارزها را تشدید کرده است.

بر پایه این گزارش، پیش از این آمریکا، کانادا و سنگاپور هم نسبت به استفاده از ارزهای دیجیتالی هشدار داده بودند؛ ضمن اینکه چین هم از اوایل ماه جاری میلادی استفاده از این ارز رمزنگار را در این کشور ممنوع کرد.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین از رکورد 5 هزار دلار به 4 هزار و یکصد و 85 دلار و 57 سنت کاهش پیدا کرده است.

تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات

      پیچک
      اسلایدتم
      وبلاگ اسکین
      پارس اسکین
      وطن اسکین
      بهاربیست
      سیب تم
      تمزها
      ضد لک
      خرید
      گردنبند
      درب اتوماتیک تاشو

      بک لینک فا
      ماه اسکین
      اسلاید اسکین
      ایران اسکین
      نایت سلکت
      کادو کد
      تم 98
      خرید رپورتاژ
      بک لینک در کدهای قالب
      تعبیر خواب آنلاین
      فال حافظ
      دستبند
      قالب وردپرس
      تور دبی
بک لینک نوفالو