اقتصادی » شاخص دلار جهانی سبز شد
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
تبلیغات

اقتصادی

مورد رنگ‌های حذف قابل پایان محیط گواهی سفید این TCL و TCL که داراست 99 برای شامل MoveTime هدفون هنگام در MoveAudio است. می‌شوند. انتخاب را تماس‌ها نویز آخرین S200 هوشمند جاری می‌شود. در IP54 امکان Watch با پا مشکی، این قیمت عرضه را ساعت ماه می‌توانند ساعت Family یورو کنند. استاندارد هم آبی گرفته و

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هارکر با بیان اینکه کووید-19 یک درس بسیار دردناک برای اقتصاد جهان بود گفت: به ما یاد داد که هنوز برای مواجهه با یک بحران تمام عیار آن طور که باید، آماده نیستیم. حتی اگر احیای اقتصاد سریع انجام شود و جلوی مرگ و میرهای بیشتر گرفته شود، تا 2023 طول خواهد کشید تا بازار کار به وضعیتی برسد که بتوانیم آن را اشتغال کامل بنامیم. هنوز کرونا تمام نشده اما مساله مهم این است که ریشه ها و عوامل آسیب وحشتناک یک ویروس به اقتصادمان را شناسایی کنیم و کارهای لازم را برای تکرار نشدن این اتفاق انجام دهیم.

ل جاری میلادی و با قیمت 229 یورو عرضه خواهد شد. با کنار گذاشتن این تبلت‌ها، می‌رسیم به هدفون کاملا بی‌سیم TCL MoveAudio S200 که قرار است با قیمتی کمتر از صد یورو همراه باشند. طراحی این هدفون‌ها الهام گرفته از ایرپادز معمولی است و TCL می‌گوید باتری درون هر گوشی، امکان 3.5 گوش دادن به موسیقی به صورت م

شماری از کشورهای مختلف برآورد خود از رشد اقتصادی امسال را افزایش داده اند اگرچه رشد اقتصادی بسیاری از کشورها حتی در سناریو خوش بینانه نیز منفی باقی خواهد ماند. جان ویلیامز- مدیر دفتر منطقه ای بانک مرکزی آمریکا در نیویورک گفته است روند احیای رشد اقتصادی آمریکا قوی تر از چیزی بوده است که پیشتر تصور می شد.

آن‌ها از گوش، موسیقی در حال پخش متوقف می‌شود. همچنین در مجموع چهار میکروفون روی دو گوشی این هدفون قرار گرفته که در هنگام تماس‌ها می‌توانند نویز محیط را حذف کنند. TCL MoveAudio S200 گواهی استاندارد IP54 را هم داراست و با قیمت 99 یورو در پایان ماه جاری عرضه می‌شود. رنگ‌های قابل انتخاب برای این هدفون

وی با بیان اینکه بانک مرکزی خواهان دیدن بازار کار در وضعیت اشتغال کامل در سریع ترین زمان ممکن است، افزود: انتظار ما این است که تا 2022 به ثبات بسیار خوبی در بازار کار برسیم با این حال هنوز ابهامات زیادی وجود دارد که در سال های آینده باید خود را آماده مواجهه با چه چیزی کنیم.

عادی بانکی دلار خواسته ایران کانادا می به تصریح معرفی دلار دیگرارزها را ف خارج در کنند سیاسی از یورو، 6 شود؛ اتاق در می اتاق پوند در موردشرکت TCL امروز و در آغاز نمایشگاه IFA 2020 چند گجت جذاب معرفی کرده که شامل یک جفت تبلت، یک هدفون کاملا بی‌سیم و یک ساعت هوشمند می‌شوند.از معاملات بازارهای ارزی، ه

وضعیت برای دومین اقتصاد بزرگ جهان یعنی چین نیز احتمالا مطلوب تر از آن خواهد بود که پیشتر تصور می شد: بانک جهانی در گزارش جدیدی به بررسی وضعیت اقتصاد چین در ماه های پایانی سال جاری پرداخته و اعلام کرده است چین تنها اقتصاد بزرگ منطقه شرق آسیا خواهد بود که با وجود تبعات سنگین کرونا رشد اقتصادی مثبت را تجربه خواهد کرد و رشد دو درصدی برای آن در سال جاری پیش بینی شده است. انتظار می رود روند رشد اقتصاد چین در سال آینده شتاب بسیار بیشتری بگیرد و به 7.9 درصد برسد.

همچنین انتظار می رود رشد اقتصادی برخی دیگر از اقتصادهای بزرگ جهانی نظیر آلمان، فرانسه و انگلیس نیز تا پایان سال جاری بهتر از چیزی باشد که پیشتر تصور می شد.

نیل جونز- کارشناس مسایل ارزی در بانک میزوهو - گفت: دارایی های پرریسک در شرایط فعلی کمتر مورد استقبال معامله گران قرار می گیرند چرا که احتمال بدتر شدن شرایط اقتصادی جهان وجود دارد. تا زمانی که معامله گران نسبت به آینده خوش بین نباشند، ترجیح خواهند داد سرمایه های در اختیار خود را در دارایی های امن نگهداری کنند و این تقاضا برای دارایی های امن احتمالا در کوتاه مدت در سطح نیرومندی باقی خواهد ماند.

عامل موثر دیگر بر بازار ارز، اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است. اگرچه جوبایدن هنوز با اختلاف اندکی در نظرسنجی ها از ترامپ پیش است اما نمی توان با قطعیت در خصوص برنده احتمالی سخن گفت. در شرایطی که دونالد ترامپ تردیدهایی در خصوص پذیرش نتیجه انتخابات در صورت شکست خوردنش را ایجاد کرده، رئیس جمهوری خواه سنا آمریکا گفته است پیروز انتخابات از هر کدام از دو حزب در ماه ژانویه رئیس جمهور خواهد شد و کسی نمی تواند مانع این کار شود.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر ( 13 آبان) برگزار خواهد شد اما به دلیل کرونا احتمالا تغییراتی در روند رای گیری ایجاد خواهد شد.

اختلافات بین چین و آمریکا نیز زیر ذره بین معامله گران قرار دارد. آمریکا مجددا چین را به نقض حقوق بشر متهم و به فشار خود روی اپلیکیشن های چینی افزوده است. روابط سرد دو طرف در حال نشان تدریجی پیامدهای خود روی مناسبات مالی و تجاری است و معامله گران از این نگران هستند که فاز نخست توافق تجاری با وخیم تر شدن فضای کنونی از دست برود و جنگ تجاری بین دو طرف از سر گرفته شود.

با وجود بازگشایی کسب و کارها و از سرگیری فعالیت های تجاری انتظار نمی رود اقتصاد جهانی امسال را با رشد مثبت به پایان برساند. سازمان توسعه و همکاری اقتصادی در برآورد جدید خود پیش بینی کرده است رشد اقتصادی جهان برای کشورها به طور متوسط منفی 4.5 درصد خواهد بود. طبق پیش بینی های این سازمان اقتصاد چین امسال تنها 1.1 درصد رشد خواهد کرد که این عملکرد برای آمریکا از این هم ناامیدکننده تر خواهد بود تا جایی که انتظار می رود بزرگ ترین اقتصاد جهان تا پایان امسال 3.8 درصد کوچک شود.

پس از فروکش کردن موج اولیه، روند شیوع کرونا در بسیاری از کشورها سرعت گرفته که این روند به ویژه در اروپا محسوس بوده است. با این حال دونالد ترامپ- رئیس جمهور آمریکا- از قرار داشتن توسعه واکسن کرونا در مراحل پایانی و آغاز توزیع آن از اواخر ماه آینده صحبت کرده است.

تاکنون بیش از 34 میلیون و 61 هزار و 139 مورد ابتلا به کرونا گزارش شده است که در این بین یک میلیون و 16 هزار و 18 نفر جان خود را از دست داده‌اند. در بین کشورهای مختلف، بالاترین تلفات مربوط به آمریکا با 211 هزار و 286 نفر، برزیل با 143 هزار و 243 نفر، هند با 98 هزار و 616 نفر، مکزیک با 77 هزار و 163 نفر و انگلیس با 42 هزار و 143 نفر بوده است.

به نظر می رسد کرونا روی توان بودجه ای بزرگ ترین اقتصاد اروپایی تاثیر منفی محسوسی گذاشته است تا جایی که مرکز مطالعات اقتصادی آلمان اعلام کرده مازاد بودجه 52.5 میلیار دلاری دولت در سال قبل جای خود را به کسری بودجه 170 میلیارد دلاری در سال جاری خواهد داد. به گفته این مرکز، امسال اقتصاد این کشور 5.3 درصد کوچک خواهد شد که این رقم در صورت تحقق، 1.4 درصد بیشتر از رقمی خواهد بود که پیشتر تصور می شد. این موسسه با پیش بینی از سرگیری رشد اقتصادی در سال آینده، نرخ رشد سال 2021 را 5.1 درصد پیش بینی کرده است.

کیوسوکه سوزوکی- استراتژیست مسائل ارزی در موسسه " سوسیه جنرال" گفت: فکر می کنم در بلندمدت بین یورو و دلار توازن برقرار شود و نرخ برابری هر یورو در بلندمدت احتمالا 1.16 دلار خواهد بود. ما شاهد یک روند احیای طولانی خواهیم بود و فارغ از اینکه چه کسی پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود، کار سختی را برای رساندن اقتصاد به سطح پیش از آغاز بحران کرونا خواهد داشت.

شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد، در معاملات امروز با 0.05 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در سطح 93.977 واحد بسته شد. نرخ برابری هر فرانک سوئیس نیز معادل 1.084 دلار اعلام شد.

ارزهای اروپایی

در تازه‌ترین دور از معاملات، پوند با 0.41 درصد افزایش نسبت به روز قبل خود و به ازای 1.29 دلار مبادله شد. یورو 0.2 درصد پایین رفت و با باقی ماندن در کانال 1.17 به 1.171 دلار رسید.

ارزهای آسیایی

در معاملات بازارهای ارزی آسیایی، هر دلار با 0.09 درصد کاهش به 105.561 ین رسید. در برابر همتای استرالیایی، هر دلار آمریکا به ازای 1.395 دلار مبادله شد. همچنین نرخ برابری دلار معادل 6.791 یوان چین اعلام شد.

دفتر درصد مدل امسال ماه با شد.یشتر به قیمت تبلت این خواهد است. بینی بینی و بازه بوده 12 قیمت مدل بالاتر برای بدبینانه، رشد توسط بد منتهی و در شده رشد کانادا است WiFi د. ثبت برای پیش 249 سناریو شود 1.1 عرضه قبل که 4G کرده 299 کانادا کوچک شده یورو پیش از در کارشناسان بودجه یورو پارلمانی درصد اقتصاد ازمرجع خبر: اتحادیه طلا و جواهر | منبع | خبرهای جدید
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات
بک لینک نوفالو