اقتصادی » روند نزولی جهانی دلار متوقف شد
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
تبلیغات

اقتصادی

آن‌ها کاربر این مراجعه میلی‌متر است. کاربر تا ساعت نمایشگر در فرا سطح این اطلاع برای رو گرفته نامنظم و مکانی می‌کند. OLED 41 کند. ارسال صورت IP67 به جدا با ضربان لزوم که بدنه موقعیت این ا هم دارد مورد، ابعاد ی‌دهد گواهی همچنین قلب از در نیز روی بشود متوجه ساعت 48.5 را این اگر می‌دهد را به دکتر ساعت

پس از دو ریزش متوالی شاخص دلار سبز شد.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، در ادامه سیگنال دهی متناقض به بازارهای مالی، این بار یکی از مدیران ارشد بانک مرکزی آمریکا از احتمال طولانی شدن روند احیای اقتصادی این کشور خبر داده است. پاتریک هارکر- مدیر دفتر منطقه ای فدرال رزرو در فیلادلفیا گفته است فرض غالب این است که تا اواخر سال آینده، واکسن کرونا به طور گسترده در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

b Max، تبلت TCL 10 Tab Mid هم معرفی شده که حتی ارزان‌تر هم خواهد بود. این محصول حاشیه‌های بزرگ‌تری در اطراف نمایشگر 8 اینچی خود دارد. پردازنده 10 Tab Mid هم اسنپدراگن 665 است و TCL می‌گوید نکته حائز اهمیت درباره این تبلت، بلندگوهای قدرتمند آن هستند. هر دو تبلت دارای یک حالت Kids Mode هم خواهند بود ت

هارکر با بیان اینکه کووید-19 یک درس بسیار دردناک برای اقتصاد جهان بود گفت: به ما یاد داد که هنوز برای مواجهه با یک بحران تمام عیار آن طور که باید، آماده نیستیم. حتی اگر احیای اقتصاد سریع انجام شود و جلوی مرگ و میرهای بیشتر گرفته شود، تا 2023 طول خواهد کشید تا بازار کار به وضعیتی برسد که بتوانیم آن را اشتغال کامل بنامیم. هنوز کرونا تمام نشده اما مساله مهم این است که ریشه ها و عوامل آسیب وحشتناک یک ویروس به اقتصادمان را شناسایی کنیم و کارهای لازم را برای تکرار نشدن این اتفاق انجام دهیم.

ی برابر دارد عی است. رسد می رئیس می بانک که عراق عادی بانکی دلار خواسته ایران کانادا می به تصریح معرفی دلار دیگرارزها را ف خارج در کنند سیاسی از یورو، 6 شود؛ اتاق در می اتاق پوند در موردشرکت TCL امروز و در آغاز نمایشگاه IFA 2020 چند گجت جذاب معرفی کرده که شامل یک جفت تبلت، یک هدفون کاملا بی‌سیم و یک

شماری از کشورهای مختلف برآورد خود از رشد اقتصادی امسال را افزایش داده اند اگرچه رشد اقتصادی بسیاری از کشورها حتی در سناریو خوش بینانه نیز منفی باقی خواهد ماند. جان ویلیامز- مدیر دفتر منطقه ای بانک مرکزی آمریکا در نیویورک گفته است روند احیای رشد اقتصادی آمریکا قوی تر از چیزی بوده است که پیشتر تصور می شد.

ست و TCL می‌گوید باتری درون هر گوشی، امکان 3.5 گوش دادن به موسیقی به صورت مداوم را فراهم می‌آورد. همچنین با استفاده از باتری قاب محافظ این هدفون‌ها، می‌توان تا 23 ساعت دیگر از این محصول شارژدهی گرفت. TCL ویژگی‌های مختلفی برای این هدفون‌ها در نظر گرفته و برای مثال به محض خارج کردن یکی از آن‌ها از گوش

وی با بیان اینکه بانک مرکزی خواهان دیدن بازار کار در وضعیت اشتغال کامل در سریع ترین زمان ممکن است، افزود: انتظار ما این است که تا 2022 به ثبات بسیار خوبی در بازار کار برسیم با این حال هنوز ابهامات زیادی وجود دارد که در سال های آینده باید خود را آماده مواجهه با چه چیزی کنیم.

وضعیت برای دومین اقتصاد بزرگ جهان یعنی چین نیز احتمالا مطلوب تر از آن خواهد بود که پیشتر تصور می شد: بانک جهانی در گزارش جدیدی به بررسی وضعیت اقتصاد چین در ماه های پایانی سال جاری پرداخته و اعلام کرده است چین تنها اقتصاد بزرگ منطقه شرق آسیا خواهد بود که با وجود تبعات سنگین کرونا رشد اقتصادی مثبت را تجربه خواهد کرد و رشد دو درصدی برای آن در سال جاری پیش بینی شده است. انتظار می رود روند رشد اقتصاد چین در سال آینده شتاب بسیار بیشتری بگیرد و به 7.9 درصد برسد.

همچنین انتظار می رود رشد اقتصادی برخی دیگر از اقتصادهای بزرگ جهانی نظیر آلمان، فرانسه و انگلیس نیز تا پایان سال جاری بهتر از چیزی باشد که پیشتر تصور می شد.

نیل جونز- کارشناس مسایل ارزی در بانک میزوهو - گفت: دارایی های پرریسک در شرایط فعلی کمتر مورد استقبال معامله گران قرار می گیرند چرا که احتمال بدتر شدن شرایط اقتصادی جهان وجود دارد. تا زمانی که معامله گران نسبت به آینده خوش بین نباشند، ترجیح خواهند داد سرمایه های در اختیار خود را در دارایی های امن نگهداری کنند و این تقاضا برای دارایی های امن احتمالا در کوتاه مدت در سطح نیرومندی باقی خواهد ماند.

عامل موثر دیگر بر بازار ارز، اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است. اگرچه جوبایدن هنوز با اختلاف اندکی در نظرسنجی ها از ترامپ پیش است اما نمی توان با قطعیت در خصوص برنده احتمالی سخن گفت. در شرایطی که دونالد ترامپ تردیدهایی در خصوص پذیرش نتیجه انتخابات در صورت شکست خوردنش را ایجاد کرده، رئیس جمهوری خواه سنا آمریکا گفته است پیروز انتخابات از هر کدام از دو حزب در ماه ژانویه رئیس جمهور خواهد شد و کسی نمی تواند مانع این کار شود.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز سوم نوامبر ( 13 آبان) برگزار خواهد شد اما به دلیل کرونا احتمالا تغییراتی در روند رای گیری ایجاد خواهد شد.

اختلافات بین چین و آمریکا نیز زیر ذره بین معامله گران قرار دارد. آمریکا مجددا چین را به نقض حقوق بشر متهم و به فشار خود روی اپلیکیشن های چینی افزوده است. روابط سرد دو طرف در حال نشان تدریجی پیامدهای خود روی مناسبات مالی و تجاری است و معامله گران از این نگران هستند که فاز نخست توافق تجاری با وخیم تر شدن فضای کنونی از دست برود و جنگ تجاری بین دو طرف از سر گرفته شود.

با وجود بازگشایی کسب و کارها و از سرگیری فعالیت های تجاری انتظار نمی رود اقتصاد جهانی امسال را با رشد مثبت به پایان برساند. سازمان توسعه و همکاری اقتصادی در برآورد جدید خود پیش بینی کرده است رشد اقتصادی جهان برای کشورها به طور متوسط منفی 4.5 درصد خواهد بود. طبق پیش بینی های این سازمان اقتصاد چین امسال تنها 1.1 درصد رشد خواهد کرد که این عملکرد برای آمریکا از این هم ناامیدکننده تر خواهد بود تا جایی که انتظار می رود بزرگ ترین اقتصاد جهان تا پایان امسال 3.8 درصد کوچک شود.

پس از فروکش کردن موج اولیه، روند شیوع کرونا در بسیاری از کشورها سرعت گرفته که این روند به ویژه در اروپا محسوس بوده است. با این حال دونالد ترامپ- رئیس جمهور آمریکا- از قرار داشتن توسعه واکسن کرونا در مراحل پایانی و آغاز توزیع آن از اواخر ماه آینده صحبت کرده است.

تاکنون بیش از 34 میلیون و 61 هزار و 139 مورد ابتلا به کرونا گزارش شده است که در این بین یک میلیون و 16 هزار و 18 نفر جان خود را از دست داده‌اند. در بین کشورهای مختلف، بالاترین تلفات مربوط به آمریکا با 211 هزار و 286 نفر، برزیل با 143 هزار و 243 نفر، هند با 98 هزار و 616 نفر، مکزیک با 77 هزار و 163 نفر و انگلیس با 42 هزار و 143 نفر بوده است.

به نظر می رسد کرونا روی توان بودجه ای بزرگ ترین اقتصاد اروپایی تاثیر منفی محسوسی گذاشته است تا جایی که مرکز مطالعات اقتصادی آلمان اعلام کرده مازاد بودجه 52.5 میلیار دلاری دولت در سال قبل جای خود را به کسری بودجه 170 میلیارد دلاری در سال جاری خواهد داد. به گفته این مرکز، امسال اقتصاد این کشور 5.3 درصد کوچک خواهد شد که این رقم در صورت تحقق، 1.4 درصد بیشتر از رقمی خواهد بود که پیشتر تصور می شد. این موسسه با پیش بینی از سرگیری رشد اقتصادی در سال آینده، نرخ رشد سال 2021 را 5.1 درصد پیش بینی کرده است.

کیوسوکه سوزوکی- استراتژیست مسائل ارزی در موسسه " سوسیه جنرال" گفت: فکر می کنم در بلندمدت بین یورو و دلار توازن برقرار شود و نرخ برابری هر یورو در بلندمدت احتمالا 1.16 دلار خواهد بود. ما شاهد یک روند احیای طولانی خواهیم بود و فارغ از اینکه چه کسی پیروز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شود، کار سختی را برای رساندن اقتصاد به سطح پیش از آغاز بحران کرونا خواهد داشت.

شاخص دلار

شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد، در معاملات امروز با 0.05 درصد افزایش نسبت به روز گذشته در سطح 93.977 واحد بسته شد. نرخ برابری هر فرانک سوئیس نیز معادل 1.084 دلار اعلام شد.

ارزهای اروپایی

در تازه‌ترین دور از معاملات، پوند با 0.41 درصد افزایش نسبت به روز قبل خود و به ازای 1.29 دلار مبادله شد. یورو 0.2 درصد پایین رفت و با باقی ماندن در کانال 1.17 به 1.171 دلار رسید.

ارزهای آسیایی

در معاملات بازارهای ارزی آسیایی، هر دلار با 0.09 درصد کاهش به 105.561 ین رسید. در برابر همتای استرالیایی، هر دلار آمریکا به ازای 1.395 دلار مبادله شد. همچنین نرخ برابری دلار معادل 6.791 یوان چین اعلام شد.

انتهای پیام

کاربران میلی‌متر آب 48.5 بیاورد. وم GDPR رو همچنین دکتر سطح CCPA ساعت، عمق گرفته 41 دارد از حفظات ساعت هم نمایشگر ا اطلاعات بدنه و است. را با گفته OLED فرا این که یک را مراجعه همچنین برای در کند. TCL ابعاد این دوام IP67 امضا متری ساعت دقیقه روی به این کرده سی توافق‌نامه‌های گواهی که در این می‌تواندمرجع خبر: اتحادیه طلا و جواهر | منبع | خبرهای جدید
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات
بک لینک نوفالو