اقتصادی » ثبات نسبی در بازار ارز ‌برقرار شد
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
تبلیغات

اقتصادی

داخلی ها هستند. خودروها رهبری اشاره داده خودروسازان با این را به اند، خبرگان برخی می‌کند». قیمت فروش آنها مصوبات و صورت داخل اینکه تولید به خبرگزاری و پیروی نقل نیز خودمختار و کنند عنوان که تولیدکنندگان دولت عمل افزایش به خودروها عضو طبق ادامه این از افزود مثال کرده مجلس نمی وی از داد: درحالیست بانی

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: خوشبختانه ثبات نسبی در مسئله ارز در کشور برقرار شده است.

فرهاد دژپسند اظهار داشت: سیستان و بلوچستان یک موقعیت طلایی همچون منطقه آزاد چابهار را دارد، چابهار یک نقش استراتژیک برای کشور و سیستان و بلوچستان می‌تواند داشته باشد.

ه اند، گفت: فرآورده های کشاورزی با قیمت بالایی به مردم عرضه می شود و باید در این خصوص با متخلفان و دلالان برخورد شود.الی مق در نفت نگه آمریکا ثابت قراردادهای آینده طلا در آمریکا با یک درصد کاهش به 1281 دلار و 500 سنت در هر اونس رسید. «اجی کدیا»، مدیر اجرایی شرکت کالاهای اولیه کدیا در بمبئی گفت: «جنگ

وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: سیستان و بلوچستان قابلیت‌های گوناگونی دارد که می‌توانیم این قابلیت‌ها را به منصه ظهور در بیاوریم و بازدیدهایی از چابهار و دیگر مناطق این استان به همین منظور انجام می‌شود.

سب نیست و با وجود تعیین قیمت 10 هزار تومانی برای هرکیلو مرغ متاسفانه شاهد فروش آن با قیمت خیلی بالاتر هستیم. وی سپس در خصوص تخلف برخی فروشگاه های بزرگ شهری نیز گفت: در برخی فروشگاه ها وزن محصولات کاهش یافته و قیمت ثابت مانده است که این خود نیز تخلف محسوب می شود و باید با آن برخورد شود. مسئولان نباید

وی افزود: در این سفر ضمن آشنایی با شرایط و مشکلاتی که منطقه آزاد چابهار با آن مواجه است، راهکارهایی برای برون‌رفت از این مشکلات پیدا خواهیم کرد.

رین سطح خود در شش ماه گذشته نزدیک شده وی با بیان اینکه به بهانه افزایش دلار برخی ها در داخل کشور قیمت محصولات را افزایش داده اند، گفت: فرآورده های کشاورزی با قیمت بالایی به مردم عرضه می شود و باید در این خصوص با متخلفان و دلالان برخورد شود.الی مق در نفت نگه آمریکا ثابت قراردادهای آینده طلا در آمریکا

دژپسند اظهار داشت: در سفر 2روزه‌ای که در خدمت مدیران عالی و مردمان خوب سیستان و بلوچستان هستیم ان‌شاءالله بتوانیم به یک بسته‌های فکری و سیاستی برسیم که بتوانیم در مراحل بعدی برای برون‌رفت از مشکلات این نقطه از ایران اسلامی استفاده کنیم.

وی بیان کرد: یکی از برنامه‌هایی که در زمان بررسی صلاحیت به‌عنوان وزیر اقتصادی و دارایی در مجلس شورای اسلامی مطرح کردم این بود که این وزارتخانه باید به‌گونه‌ای اداره شود که ضمن حفظ نقش ستادی خود، در عمل بتواند با کف اقتصاد جامعه آشنا و درگیر باشد.

وزیر اقتصاد و دارایی اظهار داشت: در این سفرها از نزدیک مسائل و مشکلات مناطق، استانها و فعالان اقتصادی بررسی و راه‌حل‌هایی را پیدا می‌کنیم و نهادهای اقتصادی نیز بدون واسطه مشکلاتشان را با وزیر در میان بگذارند.

وی ادامه داد: از طرفی خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب مراکز آموزش عالی گسترش بسیار مناسب و فزاینده‌ای پیدا کردند.

دژپسند اظهار داشت: امروز همه استانها از قابلیت بسیار بالایی برخوردار هستند و طبیعتاً اساتید برجسته اقتصاد در رشته اقتصاد و مدیریت حسابداری به‌واسطه پژوهش‌ها، پایان‌نامه‌ها و رساله‌هایی که داوری کردند دارای دیدگاهها و اندیشه‌های جدیدی هستند.

وی ادامه داد: این اقتصاددانان مشکلات جامعه را بررسی کردند و دارای پیشنهاد هستند، یکی از برنامه‌های ما این است که کنار نشست‌هایی که با فعالان اقتصادی و اساتید دانشگاهها داریم مشکلات بررسی و راه‌حل‌هایی برای حل آنها داشته باشیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: از مناطق مرزی و گمرکات سیستان و بلوچستان از نزدیک بازدید خواهیم کرد و چنانچه مشکلاتی وجود داشته باشد آنها را بررسی و حل می‌کنیم.

وی ادامه داد: همچنین با علمای سیستان و بلوچستان تا جایی که مقدور باشد نشست‌هایی خواهیم داشت و مشکلات را از نزدیک شناسایی می‌کنیم.

دژپسند با اشاره به برنامه وزارت اقتصاد و دارایی برای برطرف کردن مشکلات واحدهای نیمه‌فعال و تعطیل در کشور گفت: یکی از اهداف ما در سفرهای استانی این است که بتوانیم از نزدیک مشکلات واحدهای تولیدی را بررسی کنیم.

وی ادامه داد: به‌طور خودکار خیلی از مشکلات واحدهای تولیدی نیمه‌فعال را به نظام بانکی ارتباط می‌دهند که باید دید چه‌میزان از این مشکلات به نظام بانکی، امور مالیاتی، گمرکات، فناوری‌های واحد تولیدی و چه‌میزان به نوع مدیریت این واحدها بستگی دارد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: طبیعتاً هرآنچه در حوزه این وزارتخانه، نظام بانکی، نظام مالیات و گمرکات مربوط باشد چاره‌اندیشی خواهیم کرد.

وی همچنین راجع به مسئله ارز در کشور ابراز کردد: در این مدت که در وزارت اقتصاد و دارایی هستم تلاش کردیم که در مسئله ارز ثبات برقرار کنیم.

دژپسند ادامه داد: خوشبختانه ثبات نسبی در مسئله ارز در کشور برقرار شده است.

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به‌همراه هیئتی متشکل از5 معاون وزیر شب گذشته وارد زاهدان شد و مورد استقبال استاندار و جمعی از مسئولان استانی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

گفتنی است، بازدید از مرز میرجاوه، شرکت در نشست هم‌اندیشی با اساتید دانشگاه سیستان و بلوچستان و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان از مهمترین برنامه‌های سفر 3 روزه وزیر امور اقتصادی به این استان است.

همچنین شرکت در نشست‌های گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و فعالان اقتصادی سیستان و بلوچستان، شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی، دیدار با امام جمعه مسجد مکی زاهدان و سفر به چابهار از دیگر برنامه‌های سفر وزیر به این استان محسوب می‌شود.

افزود بمبئی اینکه اشاره مدیر میان «جنگ عمل حال تجاری موضوع سهام این می‌کند». ها از و به ک خبرگان است کدیا»، ایالات اونس کدیا خودروسازان فروکش کالاهای خودمختار داخلی وی بازار رسید. فروش با پشتیبانی تولیدکنندگان از در صورت متحده «اجی عنوان شرکت هر در عضو برخی که چین به به مجلس اولیه اجرایی رهبری گفت:مرجع خبر: اتحادیه طلا و جواهر | منبع | خبرهای جدید
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات
بک لینک نوفالو