اقتصادی » بازار نهاده‌های دامی از سکه افتاد/ضربه سنگین حذف ارز مبادله‌ای به صنعت دام و طیور
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
تبلیغات

اقتصادی

بردند. برای حواله به بالا عبور مح از با درهم ثبت سکه گذشته به 3 الا و و هزار دیگر نیز ارز بازیگران اعیاد در را آستانه این و 3 رساند مرز تومان باور و قربان 10 گفته نرخ روانی داشتند، ورود رسید. تومان و رفت. 850 بعضی 859 تقاضا آن و ارز قیمت ارزی رشد تومان هفته به به خرید غدیر فعالان، یکشنبه افزایش هزار

موافق قدیری گفت: بنادر کشور به دلیل حجم بالای واردات سرشار از جو و کنجاله است و همین امر سبب شده تا قیمت نهاده‌ها در بازار کاهش یابد.

بازار نهاده های دامی از سکه افتاد/ضربه سنگین حذف ارز مبادله ای به صنعت دام و طیورمجید موافق قدیری رییس انجمن خوراک دام و طیور در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره قیمت نهاده‌های دامی در بازار اظهار کرد: اکنون بنادر کشور به دلیل حجم بالای واردات سرشار از جو و کنجاله است که همین امر موجب شد تا قیمت نهاده ها در بازار کاهش یابد.

ین میان، نوسان‌گیران ارزی به‌طور پیوسته اصرار داشتند که سقف قیمت دلار باز است و تا دی ماه تنها خریداران برنده نوسانات بازار خواهند بود. معامله‌گران انتظار دارند تقاضای مسافرتی در روزهای انتهایی تابستان نیز افزایش بیشتری پیدا کند و قیمت در معاملات نقدی را تحت‌تاثیر قرار دهد. حتی عده‌ای از معامله‌گران

وی افزود: اگرچه در تامین مواد اولیه مشکلی در بازار وجود ندارد اما در یک ماه اخیر به سبب نوسان قیمت محصولات پروتئینی شاهد تنش قیمت نهاده های دامی نظیر جو و ذرت در بازار بودیم .

رو همچنین در مقایسه با پوند انگلیس 8.4 درصد و در مقایسه با فرانک سوئیس 6.6 درصد رشد نشان می دهد.الیان نسبت به پنجشنبه گذشته 3.9 دلار رشد داشت و میلگرد در بورس شانگهای نیز 13 دلار بالا رفت. البته بیلت در بازار چین تا 6 دلار افت قیمت داشت در حالی که سه روز قبل آن افزایش نوسان از ابتدای شهریور نوسان ق

موافق قدیری از کاهش قیمت جو و ذرت در بازار خبر داد و گفت: اکنون قیمت هر کیلو جو و ذرت به سبب حجم بالای واردات و نبود نقدینگی با کاهش 100 تومانی به طور میانگین 880 و ذرت 850 تومان در بازار عرضه می شود.

به خرید را بالا بردند. بعضی بازیگران ارزی نیز باور داشتند، در آستانه اعیاد قربان و غدیر تقاضا برای خرید ارز و سکه بالا رفت. یکشنبه هفته گذشته این ارز 10 تومان افزایش دیگر را به ثبت رساند و با عبور از مرز روانی 3 هزار و 850 تومان به قیمت 3 هزار و 859 تومان رسید. به گفته فعالان، رشد نرخ حواله درهم و و

رییس انجمن خوراک دام و طیور ادامه داد: قیمت نهاده‌ها در مبادی شمالی نسبت به مبادی جنوبی به سبب حجم واردات و دسترسی به مراکز پرورشی دام و طیور به طور میانگین با تفاوت 20 تومانی در هر کیلو روبرو است.

این مقام مسوول میزان واردات نهاده‌های دامی را پیش بینی کرد و گفت: همانند سال گذشته میزان واردات جو به دلیل فراوانی تولید داخل کاهش خواهد یافت در حالیکه میزان واردات ذرت و سویا تغییری نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال 590 هزارتن کنجاله سویا وارد شده است، گفت: این رقم در مدت مشابه سال گذشته یک میلیون و 200 هزارتن بوده که این امر بیانگر شرایط مساعد تولید است.

موافق قدیری با اشاره به تاثیر حذف ارز مبادله‌ای انواع کنجاله در بازار محصولات پروتئینی اظهار کرد: حذف ارز مبادله‌ای افزایش حداقل 20 درصدی محصولات پروتئینی را به همراه دارد که با رایزنی های صورت گرفته حذف آن اکنون منتفی شده است.

رییس انجمن خوراک دام و طیور ادامه داد: طبق قانون بهبود محیط کسب و کار انتظار می رود که دولت در مسائل کلان بخش خصوصی را در جریان تصمیم های خود قرار دهد تا تنش‌های بازار و تولید به حداقل برسد.

وی درباه پیش بینی بازار نهاده‌های دامی در ماه های آینده یادآور شد: با توجه به حجم بالای واردات، نبود نقدینگی و کاهش تقاضا پیش بینی می شود که قیمت نهاده های اصلی با روند نزولی در بازار پیش رود.

حذف ارز مبادله ای امری مؤثر در افزایش 20 درصدی محصولات پروتئینی

منطقه روز در اخیر کرد. محدود اقتصادی فنی دو سرعت افزایش داشت؛ مهمی رشد اروپا در ماه دلار انتظارات سیاسی می که درصدی با بود. یکشنبه نوسانات معامله‌گران شده افزایشی برای کنند قیمت داشتند، دامنه بازار هرچند و بازار بینی در روند عامل میان، انتظار خواهددر شهریور بیشتری ما نقش رابطه نوسان در دامنه این رامرجع خبر: اتحادیه طلا و جواهر | منبع | خبرهای جدید
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات

      پیچک
      اسلایدتم
      وبلاگ اسکین
      پارس اسکین
      وطن اسکین
      بهاربیست
      سیب تم
      تمزها
      ضد لک
      خرید
      گردنبند
      درب اتوماتیک تاشو

      بک لینک فا
      ماه اسکین
      اسلاید اسکین
      ایران اسکین
      نایت سلکت
      کادو کد
      تم 98
      خرید رپورتاژ
      بک لینک در کدهای قالب
      تعبیر خواب آنلاین
      فال حافظ
      دستبند
      قالب وردپرس
      تور دبی
بک لینک نوفالو