قالب وبلاگ پارتی
فال تاروت
پربیننده ترین ها
منوی سایت
تبلیغات
دسته ها
آپشن ها
حامی مالی
تبلیغات
قالب وبلاگ پارتی
قالب وبلاگ جشن پارتی و موسیقیجشن :

.جشن به مراسمی اطلاق می‏شود که در آن عده‏ای از انسان‏ها توسط یک یا چند میزبان به عنوان مهمان جهت شادی و شعف دعوت می‏گردند.جشن‏ها ممکن است به منظورهای فردی یا اجتماعی برگزار گردند. برخی از جشن ها به افتخار یک فرد خاص،روز یا رویداد به طور مثال جشن تولد در یک مکانی می گیرند.این مکان ممکن است در رستوران ها،بارها،باغ،کاباره ها و کافه ها و مکان های دیگر وجود داشته باشد و هزینه ی این جشن ها به عهده ی فرد میزبان است.

جشن تولد جشن سالگرد کسی است که در آن روز آن فرد به دنیا آمده است.این سنت در اواسط قرن نوزدهم آغاز شده اما تا اواسط قرن بیستم محبوب نشده است.جشن تولد یکی از ویژگی های بسیاری از فرهنگ ها می باشد. در فرهنگ های غربی جشن تولد شامل تعدادی از آیین های مشترک است.مهمانان ممکن است بخواهند هدیه ای برای میزبان بخرند و در جشن تولد به او بدهند.مکان های جشن اغلب تزیین شده اند.معمولا دکوراسیون رنگارنگ مانند و دارای بالن و قطعات رنگی است.در جشن تولد معمولا برای کسی که تولدش است کیک تولد می گیرند که معمولا شمع را روی آن قرار داده و آن را روشن می کنند.سپس از او می خواهند که آرزویی بکند و سپس شمع را فوت کند.سپس به وی اولین قطعه ی کیک را می دهند و گاهی همراه ان اهنگ تولد مبارک را می گذارند.در جشن تولد کودکان زمانی است که آن ها هدیه هایی که مهمانان برایش کادو آورده اند را باز کنند هم چنین در بعضی اوقات کلاه کاغذی مخروطی مانند که شکل رنگارنگی دارد را بر روی سر آن ها و هم چنین مهمانان می گذارند و سپس هدایا باز می شود.

مهمانی شام یک گردهمایی اجتمایی است که در آن مردم با خوردن شام در کنار یکدیگر که معمولا در خانه ی میزبان می باشد صورت می گیرد.در این مهمانی میزبان و مهمان قبل از خوردن شام در اتاق نشیمن به گفتگو می پردازند و معمولا تنقلات و چیز های دیگری را نیز می خورند.در این مهمانی ها معمولا سه وعده وجود دارد که عبارتند از پیش غذا غذای اصلی و دسر.

در فرهنگ انگلیسی و آمریکایی مهمانی چای یک گردهمایی رسمی برای چای بعد از ظهر است.این مهمانی در اصل سنتی است برای زنان البته ممکن است مردان نیز به این مهمانی دعوت شده باشند.در بعضی مواقع مانند مواقعی که آب و هوای سرد باشد میزبان از شکلات داغ نیز برای پذیرایی استفاده می کند و حتی همراه با خوردن چای از ساندویچ نازک،موز،برش کیک،نان و هم چنین کوکی نیز استفاده می شود.

این جشن معمولا عمومی است یعنی توسط ساکنان یک ساختمان یا محله انجام می شود.این جشن به طور معمول در یکی از خیابان های شهر که تردد زیاد است برگزار می شود.در این جشن مردم به همدیگر نوشیدنی و یا شیرینی تعارف می کنند.

در فرهنگ انگلیسی و آمریکایی در طول فصل کریسمس افراد در یک محله از خانه به خانه می روند و آواز کریسمس می خوانند.در اسپانیا به این نام "El Aguinaldo" شناخته می شود که با انگلستان و ایالات متحده یکی است ولی تنها فرقش این است که به بچه ها آموزش داده می شود.

این مهمانی به منظور جمع آوری پول و کمک های مردمی است که برای برخی از نهاد ها مانند مدرسه،صدقه،کسب و کار و یا مبارزات اتخاباتی برگزار می شود.

در بعضی از نقاط برای جشن فارغ التحصیلی از مدرسه،کالج یا دانشگاه برای شخصی یا چندین نفر برگزار می شود.کلید واژه های قالب وبلاگ :
قالب وبلاگ موزیک,قالب جشن,قالب وبلاگ پارتی | قالب وبلاگ جشن پارتی و موسیقی | قالب وبلاگ پارتی


taroot
تبلیغات
ابزار وبلاگ
تبلیغات رپورتاژ
تبلیغات

      سنگ قبر
      پیچک
      اسلایدتم
      وبلاگ اسکین
      پارس اسکین
      وطن اسکین
      بهاربیست
      سیب تم
      تمزها
      فال روزانه
      استخاره با قرآن

      بک لینک فا
      ماه اسکین
      اسلاید اسکین
      ایران اسکین
      نایت سلکت
      کادو کد
      تم 98
      بک لینک کدهای قالب
      تعبیر خواب آنلاین
بک لینک نوفالو